The Fashion

27. září 2009 v 18:55 | marta |  jine
Emmy a její styl je prostě úžasný! Nosí modely sice jednoduché ale za to praktické a slušivé. Její vzorem, jak jsem se nedávno dozvěděla, je princezna Diana. Její šarm a decentnost byly nedostižné. Emmy jistě nemůže být stejná, ale co se týká šarmu, toho má neuvěřitelně mnoho.


Emmy se v blýskavých róbách začala ukazovat v roce 2004, kdy měli premiéru její 2 kultovní filmy (Phantom Of The Opera, Day After Tomorrow). Už tady jsme se mohli přesvědčit, že Em dá spíše na přirozenou krásu, která je uvnitř každé ženy. A taky jsme mohli zjistit, že její oblíbená módní značka je Ralph Lauren. V jeho modelech byla vidět téměř celý rok 2004 a nadále zůstává její oblíbenou.

Já tvrdím, že Em je jedna z těch žen, co preferuje ,V jednoduchosti je krása,. Je to přesně ten typ, který ví, co jí sluší a až do jakých extrémů může dojít.
Každopádně někdy vedle šlápne, ale ji to rozhodně nevystesuje. Emmy je pohodář, který si umí zachovat chladnou hlavu.

Žádné přehnané líčení, žádné veliké nebo pestré šperky. Je decentní jako pravá dáma, která ví, jak být elegantní všude v každé situaci.
Mám moc ráda její styl oblékání, už proto, že pokaždé, když si obleče šaty, třeba na premiéru nového filmu,na Oskary nebo prostě jen tak na ven, vždy vypadá šik a se to na danou událost hodí.Pár modelů, o kterých se mi zdá...

některé jsem již zmínila 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama