Leden 2010

S kým randila Emmy Rossum?

30. ledna 2010 v 1:01 | Marta |  jine
Zajímavá a moc chytrá věcička tehnle internet, už se opravdu začínám presvědčovat o tom, že se tu dá najít opravdu vše. :-) Dokonce i to s kým měla naše Em trochu vážnější vztah. Ne, že bych byla zaskočená, ale trvalo mi chvilku než jsem se vzpamatovala. Jak se zdá naše Emmy je tak trochu ďáblík :D

1. Mark Goles

Vztah s tímto herecem (původem z Itálie), bylo prý jen jakési náhodné setkání. Že by Emmy nechtěl kvůli věkovému rozdílu nebo kvůli výškovému rozdílu? :-) Mark- 168cm; Emmy- 173cm, sice nic moc rozdíl, ale víte jak, chlapi si všechno moc berou:D

2. Topher Grace

S tímle hezounkem (je to herec) měla Emmy vážnější vztah. Bohužel, i když byl vyšší (180cm), Američan, sice taky s věkovým rozdílem, jejich dating neměl dlouhého trvání. Před Em chodil například s Audrey Tautou. A po Em se na krátko usídlil v náručí Ivanky Trump, Anne Hathaway či Scarlett Johansson.

3. David Wildenstein

Po pravdě jsem byla přesvědčená, že tenhle vztah vydrží, protože David se k ní skvěle hodil. Kdo ví, co se stalo, že to bylo důvodem jejich rozchodu. Emmy s Davidem randila od 2005 - 2006. Viděli jsme je na glóbech i oskarech, na dalších večírcích a vypadali tak šťastně, bohužel...

4. Chris Evans

To, že Em měla něco i s Chrisem mě velmi hodně překvapilo. Bylo opět jen nějaké náhodné setkání v roce 2007, ale něco přeci. Hereci, který má na svém kontě vztah například s Kate Boshworth, Jessicou Biel, Gisele Bundchen nebo Christinou Ricci, je nutno přiznat, že má opravdu velké charizma.

5. Justin Bieber


Dlouho utajované manželství Emmy a hudebního producenta Justina se provalilo někdy uprostřed minulého roku (myslím), a to jen díky tomu, že se tihle dva rozváděli!! Manželství trvalo s bídou od 2007-2009. Důvody vám neřeknu, poněvadž je sama nevím, ale divím se, protože tenhle vztah měl taky něco do sebe. Justin byl z branže, Američan, Žid, stejné znamení zvěrokruhu jako Em (Panna) a ani od sebe nebyli tak moc věkově vzdáleni. Možná, že přeci jen mnoho společných věcí vztahu škodí:-) Justin před tímto manželstvím prožil románek s tanečnicí Kimberly Wyatt.

6. Milo Ventimiglia

Tento americký herec se scházel s Emmy pouze rok(2007). Zřejmě takový menší románek před slavným vstupem do manželství. :-) Ale ani on moc dlouho netruchlil, mezi jeho úlovky patřily i Alexis Bledel nebo Hayden Panettiere.


7. Adam Duritz

Že by po dlouhé hledání a strádání emmy našla toho pravého? Muzikant Adam je uplně jiný než všichni ostatní (na první pohled) a taky Em si ho našla na Twitteru, jak sama prozradila. Uvidíme zda se vztah s 45tiletou hvězdou vyvine v něco víc nebo skončí jako ty před tím...
A jen pro zajímavost Adam taky randil s Christinou Applegate, Teri Hatcher, Jennifer Aniston, Winonou Ryder či Ivankou Trump!!


Osobně bych Emmy přála, aby si našla muže svých snů a byla šťastná!!!

Ale zase si nejsem jistá, že Adam je pro ni ten pravý. Jak jsme mohli pozorovat Emmy je na starší, vyspělejší muže! Chválím ti to Emmy, jsme dvě:-DD A v Hollywoodu se určitě najde nějaký, který by s ní chtěl dát dohromady, ale tohle je už jen čistě na ní...


Po pravdě k Emmy se podle mě hodí jenom jediný a to je neodolatelný Gerry Butler! Docela se divím, že si s ním nic nezačala! Byli by tak krásný pár, nemyslíte?

No naprostá krása!!!
Foto Em

25. ledna 2010 v 22:09 z alba ERThis is our moment

25. ledna 2010 v 18:59 jine

na internete jsem objevila nové videjko s Em. Myslím, že je to opět nějaká kampaň, pro kterou se Emmy stala slavnou tváří... Jinak jsem si to video musela pustit 2x, abych se opravdu přesvědčila, že je to naše ER. :-)


Že by nová image? :-DNejen Emmy, ale další herecké hvězdy jako Leonardo Dicaprio či Felicity Huffman se připojili ke kampani za lepší podmínky!!


Doplnění :-)

23. ledna 2010 v 14:18 Photo Shoots
Na internetu jsem objevila ještě pár fotek, které Emmy nafotila pro v minulém roce pro časopis 2 Magazine. Některé jsem již zveřejnila(Photo Shoots; Fotky pro 2 Magazine)Změny, změny...

22. ledna 2010 v 23:34 jine

Od natáčení Fantoma Opery uběhl nějaký ten čásek (bude to 6 let), ale stále se dokáže udržet na předních příčkách nejoblíbenějších filmů! A není se vůbec, co divit! I když ve filmu bude mladé Emmy Rossum stále 16, ve skutečném životě nám už trochu zestárla, ale rozhodně do krásy! Stejně jako náš fantom Gerry Butler a švihák Raoul Patrick Wilson. Ostatně posuďte sami...


Emmy Rossum je proti plastickým operacím...

16. ledna 2010 v 9:51 jine


Guess we weren't the only ones disturbed by Heidi Montag's "10 procedures in one day" People magazine cover.

Actress Emmy Rossum was so upset when she saw the cover she took to her twitter account to blast Heidi for glorifying plastic surgery.


She tweeted, "It upsets me to see young women in the spotlight advocating plastic surgery. ANY surgery is extremely dangerous&should not be taken lightly, much less, used as a tool to increase notoriety or popularity.

"By putting this on magazine covers, we are somehow legitimizing the dangerous lengths to which some will go for fame and "beauty" There are so many REAL ISSUES in this world that NEED attention. Let's try to take a moment to be grateful we are ALIVE."


Well said Emmy! What do you guys think of Heidi's new look?

Pro srovnání oběma je stejně 23 let. Která z nich myslíte, že je lepší?

Philadelphia Flyers Vs. New York Rangers

2. ledna 2010 v 13:28 Emmy 2009
30. prosince - Ještě těsně před Novým rokem se Emmy se svým přítelem Adamem zašli trochu odreagovat na zápas. Avšak neunikli bystrému oku paparazzi.