Červenec 2010

Emmy jako malá :D

24. července 2010 v 14:17 z alba ER
uu
Tady v tom setu fotek je ještě malá Emmy Grey Rossum. Děvčátko s hlubokýma očima a kudrnatou hřívou. 

Emmy
Emmy
Emmy
Emmy
a tady jsou fotky z některých představení, kde Emmy hrála...
Emmy
Emmy
Emmy
Emmy
uu

Shopping at the Apple Store in SoHo - July 22 , 2010

24. července 2010 v 14:08 Emmy 2010
pk

Emmy si opět udělala výlet do proslulého New Yorku a hned se svým přítelem Adamem zamířila do světoznámé nákupní čtvrtě SoHo :D Závidíme Emmy...

Ještě, co se módní stránky týče, si myslím, že její NY look je super a roztomilý. Krásné letní a ,,obyčejné" šatičky jsou tím pravým na dlouhé nákupy po městě. Rozhodně je to pohodlnější než nějaké uplé kalhoty s sáčko, ale proti gustu...8)

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy
pk

Nový Twitter photo :D

18. července 2010 v 20:15 jine
poi

Twitter je v dnešní době jeden ze serverů, bez kterého by se řada lidí moderních lidí neobešla:D Patříte k nim i vy? Já musím říct, že na Twitteru trávím mnohom více času než na Facebooku. Ale nepíšu tady o tom, kam chodím já, nýbrž o tom, kde se vyskytuje naše Emča! JJ, pravda je taková, že naše hvězda má svůj profil právě na Twitteru (mohu říct, že tam se setkáte i s jinými slavnými celebritami, Barack Obama například). Nedávno si Emmy změnila fotku a mně se tak zalíbíla, že bych si neodpustila, kdybych ji sem nedala:D
Emmy
Hezké, že?
Chci ještě říct, aby jste se nebáli a na Twitter se taky zaregistrovali, je totiž úžasné komunikovat s lidmi z celého světa a informace o svých celebritách či o jiných událostech tam máte hned z první ruky. Nebylo by vzrušující twitterovat si s Emmy nebo s Evou Longoriou? :D a pokud se bojíte toho, že budete muset psát v angličtině, tak Vás určitě potěším tím, že nemusíte psát žídné dlouhé slohy a krátké komentáře zvládnete levou zadní, ne? 8)

http://twitter.com

poiBeverly Hills Nail Salon - July 8, 2010

11. července 2010 v 12:23 Emmy 2010
heart
Tak Emmy si opět vyrazila na nákupy pa Beverly Hills. Tentokrát zavítala do nehtového studia, kde usilovně vybírala lak, který by se perfektně hodil do horkého léta :D

musím říct, že se mi moc líbí Emmiin look! Super top s džínovou bundou je fakt povedený:D avšak nejvíce obdivuji její botičky :D
Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy
heart

Emmy Rossum: My Co-Star Is Like A Brother

6. července 2010 v 11:02 Shameless (2011 - ...)
sdg
Emmy Rossum didn't mind stripping off on the set of her new TV show because her co-star is like her "brother". The 23-year-old actress shares several steamy scenes with Justin Chatwin in upcoming Showtime series Shameless, which is due to premiere on US television in January. It is the first time Emmy has shot topless scenes, but she didn't find the experience intimidating because she and her co-star are such good friends.

"It's new for me," Emmy told People magazine. "I was really comfortable with Justin. "He's kind of like my brother. Well, I shouldn't say he's like my brother. But we're that comfortable with each other, so it didn't feel weird."

Emmy plays the oldest daughter of a large family who is left to raise her younger siblings while her father drinks his wages away. The series sounds depressing, but Emmy insists it is actually upbeat and full of humor.

"It's really outrageous and funny, the way it's told and depicted," she said. "Nothing's taken too seriously. So even though it's a hard circumstance, the family has an incredible will to survive. And there's a lot of funny naked drunkenness."

Emmy a Justin
Emmy se s Justinem poznala na natáčení Dragonballu. Že by se schylovalo k něčemu většímu???

Emmy Rossum Goes Topless In "Shameless," Says "Nudity In HD Is Stressful"

2. července 2010 v 18:02 Shameless (2011 - ...)
nnk

NEW YORK (CBS) Actress Emmy Rossum is making a debut of sorts in Showtime's new series "Shameless."
The 23-year-old actress, who plays William H. Macy's precocious 18-year-old daughter Fiona in the show, reveals not only that she'll be naked, but naked "in HD."
"It's my first time being naked on screen so it is definitely a little stressful," says Rossum to RadarOnline.com, adding, "but I think you just gotta rock whatever God gave you and be proud of it."
When the website asked Emmy if she ever worked out with her rock singer boyfriend Adam Duritz of the Counting Crows, the brunette starlet shoots a blush.
"We do work out together," she tells RadarOnline.com. "We run together!"
"Shameless" will start production for Showtime at the end of the summer.

Emmy

Emmy Rossum Sheds Her Clothes for New TV Role

Here's the newest information on Shameless! It seems that the show will be filming in September, and will air in January of 2011.

The title seems apt: In the new Showtime series Shameless, debuting in January, Emmy Rossum loses her shirt - literally - and in HD.

As the eldest daughter of the recession-depressed Gallagher clan, Rossum's character is charged with raising her nine younger siblings while her father (played William H. Macy) goes on a permanent bender.
nnk

Fotešky

2. července 2010 v 17:52 z alba ER

Emmy

zvířátka

Emmy
bxc

Cocktail Party Launch of Vogue Eyewear CFDA Capsule Collection

1. července 2010 v 12:02 Emmy 2010
bb
Emmy na párty a přehlídce slunečních brýlí od návrhářů Matta Murphyho, Devi Kroella a Kary Ross

šaty Michael Kors

Emmy

Emmy
Emmy
,,Stále je ztrácím!,"smála se Emmy. ,,Na dovolené vždycky skončí někde v oceánu. Ztratila jsem jich už 7 párů!"
Emmy
Emmy
Emmy a Alexis
s herečkou Alexis Bledel
Emmy a Alexis
Emmy a Alexis
Emmy a spol
Emmy a spol
Emmy a spol
Emmy a spol

ZAOSTŘENO NA...

...její botičky, které jejímu outfitu dodaly šmrnc:D
BOTKY
...kabelku, zdobenou blýskavými kamínky, které Em zelegantnily...
KABELKA
náušničky, kterými Emmy opět nezklamala! Skvělé a nápadité, žádných dalších šperků už nebylo třeba!!
NÁUŠNICE

bb


Reebok Women in Fitness Event

1. července 2010 v 11:07 Emmy 2010
bb

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy
Taky by mi to běhalo, kdybych měla za zády HOLLYWOOD :8
Emmy

Emmy

Emmy

Emmy
Emmy
Emmy si mezi vší tou dřinou udělala i čas na rozhovor:D
Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy

Emmy
Emmy
bb