73rd Annual Golden Globe Awards in Beverly Hills - January 10, 2016

15. ledna 2016 v 0:54 |  Emmy 2016Emmy na udílení Zlatých glóbů!
Dlouho jsme ji na žádné podobné akci neviděli, takže bychom mohli vyjádřit díky jejímu snoubenci Samovi, že ji uvedl opět do takové společnosti! :-) Jeho seriál Mr. Robot (samozřejmě jej netvořil sám, měl spoustu spolupracovníků, ale to nyní musíme pominout :-) ) získal totiž nominaci na tuto prestižní cenu a hned ve 3 kategoriích, z nichž 2 proměnil na vítězství, takže rozhodně gratulace, Same! Stal se nejlepším televizním seriálem - dramatem za uplynulý rok a ještě si cenu odnesl Christian Slater, který zde stvořil jednu z vedlejších rolí.

Ale zpět k módní sféře :-) . Co říci, Emmy to opět neskutečně slušelo a musím říct, že se stala ukázkovým příkladem jednoduché, střízlivé a přitom stylové módy i na takovéto honosné večery. Její róba značky Armani k tomu posloužila přímo ukázkově a udělala z Emmy šperk večera. Opravdu její styl obdivuji a rozhodně se mi toto líbí více, než blýskající se garderóby ostatních, přepatlané kdoví čím.

Poslední 3 fotky se mi opravdu líbí, jsou to fotky, které si nechala Emmy pořídit, nebo je stvořila sama a úplně perfektně vystihují celý "glóbový" večer a podtrhují známé heslo "vstát, obléci se, vypadat úžasně, a pak zase spát" :D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama